1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Maija brīvdienas Varšavā

Maija brīvdienas Varšavā
  • Tūres cena: EUR 115
  • Сeļojuma datums: 04.05.-06.05.2018
  • Maršruts: Rīga - Varšava-Rīga
  • Dienu skaits: 3 dienas

 

1. dienaIzbraukšana no Rīgas agri no rīta (Vēlams 06.00). Pa ceļam apstāšanās. Ierodamies Varšavā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Varšavas vecpilsētu poļi mīļi sauc “staruvka". Skatīsim Tirgus laukumu, Nāriņas skulptūru, Sv.Jana katedrāli, karaļa Sigismunda Vasas kolonnu, Krakovas priekšpilsētas ielu ar Sv.Annas baznīcu, prezidenta rezidenci. Nakts viesnīcā.

2. diena Brokastis. Izbraukšana uz Kopernika centru. 22 000 kvadrātmetru, zinātnisku triku, pārsteigumu un eksperimentu aizraujošu pasauli, kurā paši varēsim atklāt pasauli, veicot dažādus eksperimentus, apmeklēt robotu teātri, iepazīties ar savu emociju un sajūtu robežām, iejusties detektīvu lomā, pabūt dziļā kosmosā un izbaudīt vēl daudzus citus aizraujošus piedzīvojumus. Varšavas universitātes bibliotēka. 1999. gadā celtās bibliotēkas ēka interesanta ar savu ultramoderno arhitektūru. Celtnes divus apjomus savieno stiklota pasāža, savukārt ieeja veidota kā liela atvērta grāmata. Taču glavenā bibliotēkas atrakcija ir jumta dārzs, kurš aizņem vairāk nekā hektāru lielu teritoriju un ir viens no lielākajiem un skaistākajiem jumta dārziem Eiropā. Bibliotēkas ēkā atrodas arī Poļu plakātu galerija, kurā izstādīti izcilās poļu pēckara plakātu mākslas oriģināli, kuru kopijas iespējams iegādāties.Łazienki Królewskieir termālo avotu komplekss, kurā ietilpst gan 76 ha liels dārzs, gan dažādi arhitektoniski/vēsturiski objekti. 18. gadsimtā dārzs tika izveidots no jau esoša meža un kļuva par visskaistāko teritoriju Varšavā un vienu no visskaistākajām Eiropā. Šodien tā ir pilsētas iemīļotākā pastaigu vieta, šeit atrodas dažādi muzeji, notiek kultūras, zinātnes un izklaides pasākumi, savukārt pie Friderika Šopēna pieminekļa jau 50 gadus sestdienās un svētdienās tiek rīkoti bezmaksas klavierkoncerti. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Brivais laiks tirdzniecības centru vai akvaparka apmeklējumam. Izbraukšana uz Rīgu.

 

Cenā iekļauts:

- Brauciens ar komfortablu autobusu;
- Dzīvošana viesnīcā (ar brokastīm)- divvietīgi un trīsvietīgi numuri;
- Grupas vadītāja-gida pakalpojumi

 

Papildus izdevumi:

- Ekskursiju pakete- pieagušajiem 35 Eiro un bērniem līdz 14 gadu vecumam 25 Eiro (iekļauta ieejas biļete Kopernika centrā, apskates ekskursija pa Varšavu, ekskursija pa Lazienku parku, apdrošināšanas polise- nepieciešamā programma)
- Personīgie tēriņi


Ja klients braucienā dodas viens ,piemaksa par vienvietigu dzīvošanu 30 EUR

 

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 14.02.2018 pieejamās informācijas